Udělejte si to doma pěkné!

  • 04, 19, 2020
  •  
  •  Produkty
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Udělejte si to doma pěkné!

Díky dnešním možnostem a široké nabídce na trhu to tam můžete mít dokonalé, ať už fandíte libovolnému stylu. A při zařizování svého bydlení hlavně nezapomínejte na to, že záleží i na tom nejmenším detailu. Takže je důležité třeba i to, jaké doma máte zásuvky a vypínače!

electrician-2755683_640

Možná vás něco takového nikdy nenapadlo, anebo to naopak řešíte už dlouho. Faktem zůstává, že vypátrat na trhu zásuvky a vypínače s jinou, než bílou, béžovou anebo šedou barevnou úpravou byl ještě do nedávna poměrně nadlidský úkol. Ovšem dobrá zpráva zní – nyní se můžete radovat a vybírat z pestré nabídky od výrobce Schneider electric!

Když máte zájem o barevné provedení těchto výrobků, o pěkné tvary a celkově atraktivní design, pak budete jistě nadšení výrobní řadou Schneider unica! Nikde jinde nenajdete tak bohatou škálu barev, která zahrnuje i oblíbené odstíny. Díky této řadě se přesvědčíte o tom, že ani vaši drobní elektroničtí pomocníci, jako jsou vypínače či zásuvky, nemusí být vůbec nudní. A v žádném případě už nemusí rušit celkovou podobu vašeho interiéru svým vzhledem.

Jeden vypínač – mnoho možností!

Většinu lidí okamžitě napadne, že když si teď aktuálně červené stěny opatří červenými zásuvkami, mohou za pár let narazit na problém, až se rozhodnou vymalovat stěny jinou barvou. Přece jen, neutrální bílá anebo béžová sice nejsou dokonalé, ale se všemi barvami se snesou lépe, než červená.

electricity-1968982_640

To je rozhodně pravda, ale výrobků z řady schneider unica se takové problémy netýkají! Jejich velkou výhodou, kterou se liší od jiných produktů, je to, že se jejich vnější vzhled může průběžně měnit. Jsou modulární a nahradit barevný svrchní rámeček jiným je hračka. Takový úkon vám zabere jen malou chvilku, a rozhodně se při něm obejdete bez elektrikáře, protože strojky zůstanou na místě ve zdi.

Tak už neváhejte a pořiďte si domů tyto dokonalé výrobky i vy!