Bez lepicí pásky by to nešlo

Lepicí páska je docela obyčejná „hloupost“, která snad v žádné domácnosti nechybí. Mít ji po ruce je natolik samozřejmé, ale když ji nemáme, jen stěží si dokážeme poradit jinak. S tímto vynálezem si lidstvo ulehčuje život již déle než půl století – zkuste si představit tu dobu, kdy nic takového neexistovalo.černá lepicí páska

Čím nám lepicí pásky zpříjemňují život

Pozor křehké, neklopit – v životě nastává celá řada situací, kdy potřebujete zabalit nějaké zboží či věci, s nimiž se musí zacházet opatrně, jak se říká, v rukavičkách. Nápisem POZOR – KŘEHKÉ rozhodně nic nepokazíte a zpravidla vždy zabere na lepicích páskách, které mohou mít i výstražnou oranžovou barvu s černým nápisem, anebo červený nápis na bílé pásce.
Barevné variace – kdo se někdy v životě stěhoval, jistě si dokáže představit, že nejhorší není přenášení věcí, ale chaos a špatná organizace. Nejvíce starostí vzniká až po vystěhování, kdy pracně hledáte věci v krabicích, které jsou špatně popsané. Barevnými lepicími páskami můžete rozlišit např. jednotlivé místnosti nebo věci, které patří k sobě, a ušetříte si řadu starostí a zbytečný výdej energie.
Reklamní propagace v e-shopech – S lepicími páskami 2 pack.czse setkáváme dnes a denně při transportu zboží z různých internetových obchodů a některé z nich využívají propagace i touto formou. Nenápadné, neotřelé potisky – stačí jen obyčejný nápis a malé logo a máte před sebou krabici přebalenou originálním a snadno zapamatovatelným způsobem. Působivá reklama doslova za pár korun.průhledná lepicí páska s držákem
Námět na dárek k narozeninám – víte, že nejkrásnější a nejdéle zapamatovatelné dárky jsou vždy nejen od srdce, ale především pojímané v recesi? Něco takového si skutečně zapamatujete na velmi dlouhou dobu. Zkuste třeba trička nebo mikiny s potiskem či s výšivkou a k tomu přibalit ještě pár drobností, jako např. keramický hrnek s oblíbenou fotkou, který připomíná vzácné chvíle dětství, propisku s gravírovaným nápisem jména nebo přezdívky a nakonec třeba potištěnou lepicí pásku s oblíbeným tématem dle vlastního návrhu.