Dejte přednost dřevu

Jestli už sedíte před letáky, katalogy, nebo prospekty se zahradním nábytkem, tak snad máte trochu jasno, co vlastně chcete. Co je Vaší prioritou ve výběru tak zásadního produktu, jako je zahradní nábytek ?
Shrňme si to.

dřevěná lavice

  1. Zahradní nábytekmusí být především pohodlný. Musí zvát k tomu, aby si návštěvníci, ale i domácí rádi poseděli.
  2. Musíte vědět, zda chcete lavice, nebo křesílka, nebo obojí.
  3. Takže v případě křesílek hleďte na područky, aby nebyly moc nízké, nebo nepohodlně sklopené. Aby je křesílka, nebo pohodlné židle vůbec měly.
  4. Stůl by neměl být nizoučký. Konferenční stolky patří do obývacího pokoje.
  5. Také hleďte na množství míst k sezení. A k případnému dokoupení jednotlivých kusů.
  6. Také musíte myslet na materiál. Rozhodněte se pro dřevo. To k zahrádce prostě patří! Bytelné a spolehlivé dřevo, které do Vaší zahrádky zapadne, jak ulité. Skvěle se ošetřuje a nevypadá, jako pěst na oko uprostřed zeleně!

zahradní nábytěk
Je to to, o čem máte jasno? Pokud ano, potom si můžete klidně listovat, v čem chcete. Víte, dřevo skýtá komfort a hlavně má kořeny v dějinách lidstva. Z čeho lidé vyráběli věci denní potřeby? I dřevěnými lžícemi se dříve jedlo. Ze dřeva se dodnes staví domy. Lidé si dřevem obkládají stěny. Zůstaňte tedy u dřeva i při výběru svého zahradního nábytku. Efekt Vaší terasy dostane nádech přírodního luxusu. Ale zároveň nepoškodí celkový umělecký dojem z celé Vaší zahrádky.
Kov také není špatný. Ani proutí nevypadá špatně. To je fakt. Ale dřevo je dřevo. Vrátíte do své zahrady kus opracované přírody, která nebije do očí. Naopak. Zve k posezení. A opravdu dlouho vydrží bez známek poškození. A taková ta patina nemusí být uměle vyvolávána chemickými prostředky. Vše je vlastně součást přírody. I dřevěný zahradní nábytek z masivu! Co Vy na to?