Jak posílit erekci a vylepšit vzájemný partnerský vztah


Jedna z podstatných věcí, co udržuje v dobré kondici partnerský vztah, je sex. Samozřejmě, že pokud si lidé rozumí ve vztahu i jinak, než přes postel, je to pro úspěch klíčové, ovšem bez sexu ztrácí partnerství smysl a přechází spíše ve známost či v kamarádství. A mohli bychom tvrdit, že mnozí muži, žijící bez partnerky v „single“, to mají jednodušší, ti si zkrátka masturbují kdy chtějí, třeba na to mají chuť hned po příchodu z práce, nebo ráno po probuzení, a nemusí řešit náladu či touhu svého protějšku.

dívka na podlaze

Ať už se zaměříme na muže v singlu, nebo partnery ve vztahu s milovanou ženou, pokaždé je k tomu zapotřebí erekce. Bez ztopořeného penisu se žádné divadlo neodehraje a na něm také stojí a padá veškerý úspěch našeho počínání. Jenže ne vždy se erekce dostaví „na písknutí“, a v takové chvíli se pak bortí smělé plány jak na vlastní sexuální ukojení, tak i na uspokojení partnerky. Pokud je erekce slabá a trvá jen krátkou chvíli, je zapotřebí se v první řadě nad tím zamyslet a hledat příčinu, proč k tomu došlo:

panovačná žena

Kvalita potravin – kdo se láduje fastfoodem, cukrovinkami a alkoholem a zapomíná na celozrnné obiloviny, ovoce, zeleninu, ořechy a luštěniny, nemůže očekávat, že bude jeho erekce pevná a vytrvalá.

Kvalita spánku – mnoho lidí bohužel trpí workoholismem, sleduje dlouho do noci TV nebo mobil a spí sotva pět hodin v kuse. Dopřejte si osm až devět hodin denně vydatného spánku, bez televize a bez počítačů.

Kvalita partnerky – může to znít až krutě, ale pokud je vaše partnerka necitlivá, sobecká, panovačná, nepořádná, závistivá, mstivá a vypočítavá, je čas poohlédnout se po jiné, nebo raději zůstat prozatím v single. Je to rozhodně bezpečnější.

Stresující vlivy – stresu se musíte aktivně postavit a většinu jeho vlivů ze života odstranit. Proti stresu pomohou i bylinky na zvýšení testosteronu erectmax.cz a hodí se i suplementace hořčíkem, protože jeho obsah v potravinách v dnešní době klesá.