Moderní domov


V současné době se sice staví zděné domy, ale na paty jim šlapou dřevostavby. Je to dáno tím, že dřevostavby jsou levnější, kvalitní, ale hlavně jsou postaveny daleko rychleji než zděné domy. Dřevostavby se totiž montují z předem připravených dílů, takže se jen vylije základoví deska a pak už stavba pokračuje velice rychle. Někdo si chce postavit dům sám, ale někdo raději vsadí na dodání domu firmou. Zejména u dřevostaveb je více obvyklé, že dům staví dodavatelská firma.

mince peníze

Zajímá vás, jaká je u nás nejlepší firma na dřevostavby https://www.enerdomy.cz/drevostavby-technologie? Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože každý klient je většinou spokojený s tou firmu, která mu dům postavila bez vad. Jenže v dnešní době existuje spousta stavebních firem, ale jen hrstka z nich je opravdu spolehlivých a dodají to co slíbí. Když zapátráte na internetu, najdete i názvy firem, které svým klientům domy nedodaly, ač si od nich vzaly peníze. My jsme firma, která staví domy napříč celou republikou, a to jak pro běžné klienty, tak pro klienty z řad známých osobností, mezi které patří třeba i Marek Ztracený.

Proč si vybrat nás?
Jsme transparentní firma, které jde hlavně o spokojenost klienta. Snažíme se všechny domy dokončit v termínu, a děláme vše pro to, abychom stihli vše co je ve smlouvě. Domy od nás mají hotové vnitřky i fasádu. Dodáváme kompletně hotové domy bez kuchyňské linky, protože tu si chce každý zařídit podle sebe.

stavba domu

To, jak váš dům vzniká, můžete sledovat vy osobně. Můžete totiž chodit na osobní prohlídky staveniště. Díky tomu si můžete sami kontrolovat, jestli práce probíhají tak rychle jak mají.

Naše domy patří mezi to nejlepší, co si může nechat postavit. Přijde si k nám vybrat některý z našich typových projektů, které vychází z módních trendů a praktičnosti pro celou rodinu. Naše domy mají dostatek prostoru a hlavně hodně světla.