23 písní, které znáte

Dva roky nejsou dlouhá doba, ale pro umělce, zpěváky a skladatele je to jen zanedbatelná část jejich pěvecké kariéry. Přesvědčte se sami.
V roce 2011 pro diváky vytvořila skupina LMFAO – Laughing my fucking ass of – skladbuParty rock anthem. S pomocí Lauren Bennett a Goonrock vznikla jak hudba, tak i videoklip. Pitbull už má také pár alb za sebou a přichází s novou peckou, která se jmenuje Rain over me. Americký rapper spolupracoval s Marcem Anthonym. LMFAO po Party rock anthem přišla s další písní – Sexy and i know it, která otřásla světem.
sluchátka a hudba
Rumunská zpěvačka Inna, která začala v roce 2008, přinesla do roku 2011 Sun is up. Bylo skoro nemožné překonat songy od LMFAO, avšak pár umělců se o to pokusilo. David Guetta s Nicki Minaj s hudebním dílem Turn me on či Rihanna a Clavin Harris – We found love.
Stejně jako Michael Teló uchvátil fanynky, ve stejném roce vzrůstala sláva skupiny One Direction právě písní What makes you beautiful.  Rihanna si zazpívala sólo skladbu Where have you been.
V roce 2012 přišla americká zpěvačka a textařka Taylor Swift s albem Red, kde uvedla známý hit 22. Pro kluky píseň od autorů Skillex a Sirah – Bangarang. Dříve ne tak moc obdivovaná umělkyně zaměňovaná s Taylor Swift – Ellie Goulding – se songem Burn. V tomto roce se dařilo ženskému pohlaví, protože na Youtube se dostaly videoklipy například od Carly Rae Jepsen – Call me maybe nebo Annou Kendrick, která světu předvedla píseň s kelímky. Proto se také jmenuje Cups.
Rihanna neváhala ani v roce 2012 a na internetu se objevila skladba Diamonds. Avšak takovou popularitu si neudržela tak dlouho, protože přišel hit všech hitů, který bylo těžké dlouhou dobu dostat z hlavy. Gangnam style od Psy!
Ale není na škodu zmínit i I love it od Icona pop s Carli xcx, která je také velmi chytlavá. Na scénu se vrací Maroon 5 tentokrát s Wizem Khalifou a písní Payphone. Jednou z písní, na které se zapomíná je She wolf od Davida Guetta a Sii.
stará kazeta
Pozornost na sebe upoutala Nicky Minaj s písní Starships. Písnička na diskotéky pochází od Tacabro a jmenuje se Tacatá – určitě všichni znáte. Zase trochu rappový song – Trift shop od Macklemora, Ryana Luuise a Hanza. Nakonec bych přidala skladby od Cher Lloyd Want you back a od americké popové zpěvačky, celým jménem Christina Maria Aguilera, You body.
Tady naše historická cesta končí. Příště nashledanou!