Do práce i do přírody

Pokud potřebujete na volný čas, do přírody na dlouhé náročné výšlapy lese kvalitní bavlněná trička, v naší nabídce vojenských triček si jistě vyberete. Nabízíme kvalitní bavlněná trička s potiskem, i bez potisku, která je možné nosit nejenom do přírody, ale i do práce, na sportování, nebo třeba i na procházky, či doma. Naše vojenská trička jsou vhodným oděvem pro jakoukoliv volnočasovou příležitost a do jakéhokoliv počasí. V naší nabídce najdete kvalitní trička nejenom s military tématikou, ale i trička s nejrůznějšími potisky, například s potiskem moravské orlice.

Oblečení

Moravská orlice je znak Moravy, na němž je štít v modré barvě, ve kterém je umístěna orlice, jež je vytvořena z červeno stříbrné šachovnice. Dále má na sobě moravské orlice zlatou zbroj a její hlava je zdobena heraldickou zlatou korunou. Šachový dekor moravské orlice pochází již z poloviny třináctého století, kdy byl tento moravský znak používán v době Přemysla Otakara, českého krále. Moravská orlice je nyní znakem Olomouckého, Pardubického, Zlínského, Moravskoslezského, Jihomoravského kraje a také Vysočiny.

Trička

Pokud dáváte přednost kvalitním a pohodlným tričkům před společenskými oděvy, jistě vás potěší široký výběr triček pohodlného střihu, která jsou u nás dostupná pro muže i ženy, ve všech velikostech a rozličných barevných odstínech. Rovněž jsou trička vyrobena z velice kvalitních a odolných i hřejivých materiálů, jako například osvědčená vlna merino. Naše trička se mohou stát důležitou a dominantní součástí vašeho šatníku, obzvláště pokud se rádi věnujete všem možným sportovním a outdoorovým aktivitám. Mezi potisky na tričkách vás jistě zaujmou ty s vojenskými motivy, a to jak současnými, tak i historickými. Další naší nabídkou jsou služební košile, které jsou rovněž vyrobeny z praktických materiálů odvádějících vlhkost.