Horská elektrokola

Nahoru a dolů, nahoru a zase dolů, opět nahoru a opět dolů, znáte tento pocit, když sednete na kolo a chcete se projet? Naše končiny jsou plné kopců, ale i lesů, všelijakých stezek i velkých a krásných městských aglomerací. Kopce a kopečky najdete na celém našem území. Milujete-li přírodu a rádi se projíždíte po místních kopcích a zdejších krajinách, nebo i tam, kde to neznáte, pak jistě často narazíte na nějakou podobnou vyvýšenou překážku. Abychom si cestu i přesto mohli užít a nemuseli se vydat ze všech svých sil, v případě menších svalových dispozic sesednout a muset jít pěšky, existuje již celá řada speciálně navržených bicyklů, které mají motor.

horské kolo

Ten vám pomůže překonat kopcovité překážky i různé stezky.
Rovinný terén najdeme na našem území jen zřídka. Museli bychom proto často cestovat zbytečný kus světa, neboli několik desítek či stovek kilometrů, abychom se projeli po rovině. Taková jízda by vás den co den, stejně brzy přestala bavit, proto je lepší, když jedeme někde, kde to neznáme, nebo i známe, ale i přesto se můžeme kochat zdejšími krásami světa. Ať už jedeme přes města či vesnice nebo přes louky, pole a zahrady až po kopce, lesy a hory.

Nádherná příroda a čistý vzduch

Vyjet si na kole do přírody je úžasný pocit. Pokud navíc budete mít horské elektrokolo, tak vám cesta bude ubíhat jedna radost, s trochou námahy, ale bez zbytečného přepínání a vypětí. Cestu si užijete, můžete se přitom rozhlížet a kochat krásnou přírodou a celá jízda vám bude připadat jako mimořádný zážitek. Navíc uděláte něco pro sebe a své tělo. Pohyb je velice zdravý a žádoucí, ale kolikrát si naše tělo řekne, kdy mu pohybu už stačí. Abychom se zbytečně nepřepínali nebo si nezadělávali vysokou námahou na horší zdravotní problémy, jsou zde speciálně navržená horská elektrokola.

horské elektrokolo

Mimořádné vlastnosti:

  1. Kolo je celoodpružené.
  2. Zvládá běžné terény i vysoké kopce.
  3. Má výkonný motor.
  4. Pevný ale zároveň velice lehký rám.
  5. Hydraulické kotoučové brzy.
  6. K dispozici je plynová rukojeť.
  7. Bez nutnosti šlapání můžete dosáhnout rychlosti až 45 km/hodinu.
  8. Vysoce výkonná baterie.
  9. Konečně pohodlná jízda bez omezování.
  10. Vyjížďky přírodou se stanou nevšedním a jedinečným zážitkem.