I svatební obálky jsou důležité

Nejlépe uděláte, když se necháte vést našimi odborníky, aby vše bylo ve váš den D dokonalé. Až si vyberete některé z našich úžasných svatebních oznámení, nechte si poradit, jaké svatební obálky goldpress.cz si vybrat.
Jestli milujete květiny, obálka z matného papíru s motivem květin vás nadchne. Patří do setu se svatebním oznámením.bílý svatební dort s růžovými růžemi
Ti, co vyznávají rčení, že v jednoduchosti je síla, si jistě rádi zakoupí obálku z bílého matného papíru, která patří do svatebního setu. V horním levém rohu je nenápadné bílé srdíčko a obálka vytváří pocit, že není zbytečně okázalá.
Nabízíme velmi žádanou obálku z hnědého recyklovaného papíru, která patří do setu ke svatebnímu oznámení.
Můžete také zvolit obálku z vínovofialového papíru s rovnou klopou, stejně tak obálku ze zlatého perleťového papíru, modrého perleťového papíru, nebo ze stříbrného perleťového papíru. Modrá, zlatá i stříbrná má také rovnou klopu.
Naší novinkou je obálka z bílého papíru, který patří do setu ke svatebnímu oznámení. Je bez potisku jmen a adres, ale po celém obvodu je vyražený jemný bílý květinový vzor.
Jestli chcete, aby při pohledu na obálku každý věděl, že uvnitř se skrývá svatební oznámení, vyberte si takovou, která je z grafického papíru s klasickým motivem nevěsty a ženicha.
Motiv je natištěn ofsetem.
Pokud jste zastánci jemnosti, vyberte si svatební obálku vyrobenou z grafického papíru krémové barvy. Na přední straně je velmi jemně vytvořený motiv srdíček zlatou ražbou.ženich s nevěstou se šťastným úsměvem se fotí v lese
Ale ani příznivci vintage stylu nebudou u nás ochuzeni. Svatební obálka, která ladí se svatebním oznámením, svatební jmenovkou, pozvánkou, knihou a svatebním menu vyjadřuje, jaký styl svého velkého dne si představujete.
Pokud toužíte po zlatém zdobení na obálce, můžeme vám nabídnout obálku z bílého perleťového papíru, která má na levé straně zlaté zdobení.
Ale i zastánci zářivých barev si přijdou na své. Obálka z grafického papíru limetkově zelené barvy se srdíčky v horní části je pro ně tou pravou.