Máte jedno velké přání a tím je žít pod vlastní střechou?

Není divu, bydlení je základní lidskou potřebou, a když je vaše vlastní, ten rozdíl je znát. Nejlepší je takové, které si sami vyberete, a jehož podobu můžete ovlivnit od samotného začátku. To jediné, co většině lidí stojí v cestě ke splnění takového snu, jsou, jako obvykle, samozřejmě peníze.
A pokud jde o nemovitosti, není to levná záležitost. Ať už kupujete pozemek, dům, anebo byt, musíte počítat s vydáním v řádu několika miliónů korun, spíše více než méně. A to jsou překážky, které jsou pro mnoho lidí nepřekonatelné, takže https://business.center.cz/business/pojmy/p1337-diskontovana-hodnota.aspx je ženou do podnájmu.peníze, drobné mince
Jenže zatímco z podnájmu ani po několika letech nebudete mít vůbec nic, tak vlastní nemovitost je hodnota, která se nikdy neztratí, a proto má smysl do ní investovat. A to i za cenu drahé a rizikové hypotéky. Spočívá váš problém v tom, že nedosáhnete ani na takovou hypotéku? Je zde ještě jedno dostupné řešení – prodej mobilních domů.

Bydlení, na které si dokáže našetřit každý

Ať už máte průměrný, anebo ještě nižší plat, jeden milión korun dáte dříve anebo později dohromady. Dost možná už ho ve svých úsporách máte. Pokud tomu tak je, můžete bydlet pod vlastní střechou – pod střechou mobilního domu. Každopádně k jeho pořízení nebudete potřebovat více, než malý úvěr, který rychle splatíte.
Pro mobilheimy je typické, že postrádají pevné základy spojené se zemí. Nenajdete u nich základovou desku, ani nic podobného. Nicméně to vás trápit nemusí, spíše naopak. Je to důvod k radosti, neboť díky tomu je jejich cena nízká, mohou cestovat z místa na místo, stavba je rychle hotová, a nepotřebujete k jejímu umístění na pozemek žádné úřední povolení.plán domu
Pro většinu lidí je zásadní to, jak se jim ve stavbě bude žít a jak to bude vypadat uvnitř. V tomto případě rozdíl od běžného bytu nepoznáte.
Takže pokud vám nevadí menší podlahová plocha, je to to pravé bydlení pro vás!