Odvoz vozidla v Praze

Že to někoho nenapadlo už dříve? Nebo rovnou Vás? Ano, je to naprosto primitivní způsob přepravy, ale v našich končinách doposud málo používaný. Přitom je vše tak jednoduché.

Půjdeme hezky popořádku. Nejprve vlastníme nějaký vůz. Jedeme s přítelkyní na večeři, setkáme se s dalšími přáteli ale ouvej, přichází na řadu alkohol a my víme, že už nemůžeme řídit. Zpátky domů si tedy musíme brát drahého taxíka, který nás odveze domů a druhý den se musíme trmácet kolikrát přes půlku města zase zpátky tam, kde jsme večer své auto zaparkovali, abychom si ho mohli vyzvednout. A to nemluvíme o tom, že mnohdy máme zaplacené parkování a tak podobně.

dálniční provoz

Jednoduché řešení

Nebylo by lepší, kdybyste se dopravili vlastním vozem tam, kde byste se chtěli nacházet celý večer, mohli byste popíjet alkohol a následně by Vás někdo odvezl? A dokonce i Váš vůz? To by jistě bylo super, nemyslíte? Tak už jsme to vymysleli, jen to teď zrealizovat, jenomže hledat na takovýto úděl dobrovolníky zřejmě nebude snadné. Asi jen těžko najdete někoho, kdo by uprostřed noci vstával a nějak složitě jel pro Vás a Váš vůz. Proto je zde služba, která právě tyto předpoklady zajišťuje.

Chystáte se večer pít alkohol, ale potřebujete se na místo dostat vlastním vozem?

Nějaká událost se zvrtla, potkali jste na nákupu staré kamarády, zašli do vedlejší hospůdky a nechcete tam nechávat automobil?

Jistě by se v takové chvíli hodil odvoz vozu Praha.

Rozluštěte různé záhady

Celá služba probíhá rychle a spolehlivě

Zavoláte předem na telefonní číslo, nahlásíte údaje o vozidle, sobě, a kam chcete automobil dopravit a stanovíte si čas. Posléze už jenom čekáte na potvrzení dispečinku a na odvoz. Přijede automobil, vysadí jednoho řidiče, ten nastoupí do Vašeho vozidla jako řidič, Vy budete spolujezdec a už se vezete domů i se svým vozem. Báječné a jednoduché. Vůz služby pojede za Vámi, aby mohl řidiče vyzvednout a dopravit zase na další potřebné místo. Tak je to jednoduché!