Stahování videí rychle a zdarma

Každý z nás to zná. Ve chvíli volna si rádi projíždíme sociální sítě na našem chytrém telefonu, a sledujeme naše přátele, rodinu, slavné osobnosti, nebo zkrátka vtipná, či zajímavá videa. Mnohdy pak narazím na videa, která se nám opravdu líbí, ale nemůžeme si je uložit do našeho telefonu. Zároveň se nám může stát, že bylo naše oblíbené video odstraněno z konkrétního portálu, ať už se jedná o Instagram, TikTok, nebo například (dnes již všem dobře známý) Facebook. Abychom tomuto zabránily, je ideální možností si naše oblíbená videa stahovat, ovšem otázkou bývá kde? Mnoho portálů, které stahování nabízí, nemusí obsahovat videa, která chceme.

stahování

Další, velmi pravděpodobnou situací, bývá zhoršená kvalita videa, nebo dokonce chybný formát, či v mnoha případech, soubor obsahuje viry. Abychom se těmto situacím vyhnuly, je zde FB video downloader, který nabízí stahování videí nejen ze sociální sítě Facebook, ale i ze (takřka) všech ostatních serverů. Kromě jednoduchého stahování za pomocí zkopírovaného odkazu, zde máte také jistotu zachování původní kvality, ve které bylo video nahráno, a navíc i bez reklam! Samozřejmostí je také bezpečnost nejen stahování, ale i staženého souboru, a také rekordní rychlost stahování.

stahování lišta

A to vše je navíc zdarma! Díky tomu tak můžete Vaše oblíbená videa sledovat kdykoliv a kdekoliv, a to i přesto, že by video bylo z původní platformy odstraněno, což může být zapříčiněno například porušením některého z pravidel konkrétní sociální sítě, nebo, pokud jej odstranil sám autor. Kromě sociálních sítí si tak můžete zálohovat i videa z videoplatforem, jako je (asi největší) portál YouTube, nebo třeba Vimeo. Samy si také zvolíte požadovaný formát stahovaného videa, a následně jen pár vteřin vyčkáte, než se Vaše oblíbené video stáhne do Vašeho telefonu, počítače, či tabletu.