Staňte se v roce 2019 pánem svého času a založte si vlastní business!

Zní to jako cosi nemožného, co si mohou dovolit jen lidé s miliony na účtu, opak je však pravdou. Nikdy nebylo jednodušší si založit vlastní firmu než v dnešní době, kdy digitální technologie a sociální sítě vládnout světem. Pro založení online byznysu totiž nepotřebujete velký – občas dokonce ani malý – kapitál, stačí vám chytrý telefon, počítač, a nápad.

Pokud první dva předměty již vlastníte, je na čase přejít k nápadu. Služby a produkty, které budete nabízet, by se měly odvíjet od vašich znalostí, zkušeností a možností. Zde je několik nápadů na byznys, který vám poroste a přinese nezávislost, po které toužíte.
kancelářská práce

1.       Správa sociálních sítí

Každá větší firma ví, že sociální sítě jsou důležitým komponentem marketingové strategie, ale jen málokdo ví, jak na ně. S trochou hledání se na internetu dá najít tisíce článků o tom, jak zajistit, aby se ta či ona firma zobrazovala mezi prvními výsledky, a s pravidelnou aktivitou na Facebooku, Instagramu, nebo Twitteru, se o dané firmě dozví mnohem více lidí.

nadšené černošky

2.       Příprava a distribuce krabičkové diety.

Jste-li zapáleni do zdravé stravy, proč nevařit pro více lidí, a ještě si na tom přivydělat? Začít můžete s rozvozem předpřipravených jídel jednou do týdne, a až začne byznys vydělávat, můžete si najmout pracovníky na rozvoz.

 

3.       Nabízení služeb

Je skupina lidí, kteří něco potřebují, a druhá skupina lidí, kteří danou činnost nabízí. Tím, že tyto dvě skupiny propojíte a budete si z každé uskutečnění služby brát malou provizi, si zajistíte výdělek i s nulovým kapitálem.

 

4.       Cestovní asistence

V době, kdy je možné vybírat ze stovek zájezdů, letenek, hotelů, a jiných ubytování, každý ocení někoho, kdo mu připraví dovolenou na míru. Nabízejte zajištění všeho – od cestovního pojištění, přes to nejlepší ubytování, nejvýhodnější letenky, jedinečné výlety, pronájem auta, až po klientovo oblíbené stravování.

 

Na to, aby vám vaše nová firma rostla, jsou třeba recenze, proto se nebojte se svým produktem nejdříve oslovit svou rodinu a známé, a v prvních týdnech nabízet prvním zákazníkům slevy. Každý dobrý byznys roste pomalu, ale pokud na něm budete pracovat a nabízet jen to nejlepší, brzy se vám štědře odmění.