Všechny sklady


Vždycky jsem si říkala, že IBC kontejnery asi nebudu nikdy potřebovat. Jenomže když mi přítele začal pracovat pro firmu Schoeller Allibert, tak jsem si řekla, že by se nám přece jenom nějaký IBC kontejner mohl hodit. Navíc k tomuhle mě přivedla taky moje nejlepší kamarádka, která už doma dva IBC kontejnery měla. Oni totiž skladují veliké množství různých věcí, jako například potřeby na malování pokojů. Její přítel je totiž malíř pokojů, takže taky potřebuje mít opravdu mnoho věcí, které potřebuje ke své práci. Navíc taky její přítel je částečný zedník, takže potřebuje opravdu mnoho nářadí a taky štafle nebo vysoké žebříky, které velmi často využívá.

Sklady jsou i obří velikosti.

A protože mají malý domeček o velikosti jenom tři místnosti plus kuchyň, takže by se jim všechno to nářadí do baráčku nevešlo, takže je logické, že garáž, kde mají auto, nebudou mít taky zarovnanou různými věcmi, které jsou pracovní. A proto kamarádka pořídila raději dva IBC kontejnery, která pořídila na webu schoellerallibert.com, kde mají opravdu kvalitní IBC kontejnery různých typů.

Sklady se vyplatí.

A mně se tohle moc líbí, protože tady opravdu dbají na kvalitu a je opravdu u nich na prvním místě. Navíc IBC kontejnery se velice lehce udržují. A jak jsem si řekla, že kdybych pořídila jeden IBC kontejner partnerovi na jeho věci z garáže, tak taky bude opravdu hodně nadšený. Když jsem tohle příteli navrhla, tak byl opravdu nadšený a řekl, že to opravdu skvělý nápad a že IBC kontejner mám pořídit. Myslím si, že i vám by se třeba mohl někdy v budoucnu hodit. A co byste si pořídili například vy, kdyby jste někam chtěli skladovat vaše věci, které nevyužíváte denně? Věřte mi, že pokud nemáte nějaké skladiště nebo něco, kam dávat věci, tak to potom budete mít někde na hromadě a bude to nevzhledné. Takže bych sama za sebe doporučila kontejnery IBC.