Pěkné bydlení

Jak by se vám líbilo bydlení někde u moře? Myslím, že o tom s ní někdo každý. Nebo alespoň někdy. Snili jste někdy o bydlení u moře? Tam, kde je teplo moře a písek? Já ano a musím se přiznat, že jsem o tom snila velmi často. Moc se mi líbí moře. Moc ráda mám nohy zabořené v písku a taky se moc ráda koupu v moři. To já jsem vždycky chtěla, že jednoho dne budu bydlet někde u moře anebo oceánu. Sice ano, máte pravdu, že oceány jsou daleko. A možná je to i zbytečné, jenže bydlet někde u moře je opravdu luxusní. To byl vždycky můj sen.

Útulnost je na prvním místě.

A myslela jsem si, že je to úplně jednoduché tam jít bydlet. Ovšem není to tak. Musíte mít do začátku opravdu hodně peněz. A to to vím určitě, protože moje kamarádka, která žije v Itálii mi to potvrdila. Ona sama říkala, že si taky myslela, že to bude velmi jednoduché. Bydlet a žít někde v cizině. A ona je v Itálii. Říkala mi, že tam je levně, ale že do začátku potřebuje hodně peněz. Potřebovala bych do začátku alespoň osmdesát tisíc korun. Takže když to tak vezmete, musíte si prvně vydělat opravdu velké peníze. Nic není zadarmo. A tady právě to bydlení v cizině je toho důkazem. Nicméně ale bydlení je taky důležité v tom, aby bylo dokonalé.

Chtěla bych žít u moře.

Tedy nemusí být dokonalé, jako finančně, že máte všechno drahé, ale dokonalé v tom, že tam máte čisto a útulno. Každé bydlení musí být pěkné a pohodlné. Mně se třeba líbí velké místnosti. Nepotřebuji mít v bytě hodně místností, ale stačí mi to, když jsou místnosti prostorné a vzdušné, nemám ráda stísněné místnosti. Nemám ráda namačkané věci hodně na sebe, ale je to každého zájem a každého věc. Víte, je mnoho lidí a taky mnoho stylů a chutí. Každému se líbí doma úplně něco jiného. Co vám přijde krásné nebo sexy, tak druhému to může přijít jako katastrofa. A já se nedivím. Svět je opravdu v mnoha věcech různorodý.