Hledá se nový tatínek

V dnešní době se velmi často manželství rozpadají. Děti vyrůstají jen s maminkou, která by pomoc a oporu občas potřebovala. Některé z vás jistě hledají parťáka pro své děti, partnera pro sebe a úplnou rodinu. Když se dostanete na první rande, po dlouhé době a s dítětem, jak si muže neodradit?

květina v ruce

Je velmi důležité být svá. Muži milují ženy, které jsou sami sebou. To znamená, že když budete mít chuť po tom salátu na čokoládový dort, dejte si ho! Muži tím dáte najevo, že jste taky jen člověk, že máte chutě a že ho nebudete nutit jíst jen zeleninu. Nezapomínejte, že muži podvědomě hledají ženy, které se umí postarat o ně, domácnost, děti a umí vařit a není moc mužů, kteří by chtěli jíst pouze produkty zdravé výživy, zkrátka ten gulášek se šesti je taky někdy potřeba stejně jako váš vysněný dortík.

Dalším důležitým bodem je vzhled. Vzhled dělá hodně a nebudeme si nalhávat, že ne. Když vás muž uvidí, udělá si názor podle vzhledu a když zaujmete, je ochotný vám kouknout i do duše. Je jedno, jestli jste hubená nebo silnější, jestli máte krátké nebo dlouhé vlasy nebo jestli jste vysoká či malinká. Vzhled, který mám na mysli je ten, který prezentujete. Oblečení, boty, líčení. Předpokládejme, že muž ví, že máte doma malého raubíře, když tedy přijdete namalovaná jako Nicky Minaj, boty na 10 cm podpatku, výstřih až na břicho, tak bohužel nezaujmete. Muž, který je ochotný setkat se se svobodnou matkou chce vztah, pokud se nedomluvíte jinak. Příliš mnoho make-upu, příliš velký výstřih, to vše evokuje, že chcete jenom to jedno. Daleko lépe uděláte s menšími podpatky, botaskami nebo balerínami, lehkým výstřihem a přírodním líčením, které vypadá hezky, ale není přeplácané.
matka s dítětem

Chcete-li mluvit o svém dítěti, mluvte, ale pozor. Nesmíte to přehnat. Maminky velmi často začnou mluvit o svých dětech a nejsou schopné přestat. Odpovězte stručně pouze na otázky, na které se muž o dítěti zeptá. Ptá-li se na jeho koníčky, nemusí přeci vědět, že teď Jaroušek jezdí na kole, ale dřív měl raději koloběžku, ale spadl z ní a jeli jste do nemocnice, bohatě stačí říct, že Jaroušek má rád kolo. Když budete o svém dítěti mluvit až moc, muž začne mít podezření, že hledáte muže jen jako otce, nikoliv partnera a na druhé rande už nedojde.

Velmi důležitý je i téma sexu. Rozhodně, nikdy s ním nezačínejte. Pokud najedete v rozhovoru na téma sex, odpovídejte stručně, věcně, vtipně, ale nezmiňujte počet sexuálních partnerů ani vaše tajná přání, tužby nebo třeba jak dlouho jste sex neměla. Muže tím odradíte a už vůbec nezačínejte s tématem porod a jaká je ta vaše krasavice po něm. Porod celkově raději vynechte, ano, chcete se pochlubit, že jste to zvládla, ale to on vidí, sedíte před ním, ví, že máte dítě a ví, jak porod probíhá, ale nikdy vás na prvním rande nechce mít s porodem spojenou.

Také je hodně důležité nepřehrávat role z filmů, kde si herečka namotává vlasy na prst a u toho se směje jako měsíček na hnoji, pokud se vám jeho humor nezdá být vtipný, nesmějte se, je to lepší než hraný smích.